Wyniki I Biegu im. J.Kortza

 

I Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza. Szczecin, 8 listopada 2014
Klasyfikacja ogólna

Miejsce

Nr zawodnika

Czas

Nazwisko i imię

Punkty

Uwagi

1

077

44’18”

Mielczarek Michał

1

 

2

021

44’41”

Wołowicz Wojtek

2

 

3

051

47’50”

Stefaniak Łukasz

3

 

4

080

48’50”

Orian Piotr

4

 

5

071

48’56”

Stefaniak Michał

5

 

6

024

49’08”

Przybysz Adrian

6

 

7

054

49’10”

Kłyszejko Paweł

7

 

8

057

49’13”

Murawska Wioleta

1

 

9

020

49’22”

Ochota Jerzy

9

 

10

029

49’31”

Bartnik Jarosław

10

 

11

046

49’44”

Kosmaczewski Ryszard

11

 

12

032

49’46”

Kowalczyk Waldemar

12

 

13

035

49’58”

Jaworski Tomasz

13

 

14

070

50’00”

Szarmach Dariusz

14

 

15

066

50’35”

Błoniarz Mirosław

15

 

16

037

50’37”

Żywicki Janusz

16

 

17

078

50’39”

Drobczyński Bartosz

17

 

18

025

50’42”

Pruszanow Marcin

18

 

19

022

50’46”

Wiśniewski Marian

19

 

20

007

50’55”

Wiśniewski Czesław

20

 

21

047

52’39”

Janiszewski Mieczysław

21

 

22

055

52’41”

Zięba Stanisław

22

 

23

069

54’16”

Lisicki Jan

23

 

24

075

55’07”

Szeliński Adam

24

 

25

064

55’22”

Białowolska Marzena

2

 

26

079

55’45”

Gonciarz Radosław

26

 

27

065

56’15”

Walczak Agnieszka

3

 

28

040

58’36”

Gumienny Andrzej

28

 

29

038

58’39”

Augustyn Dariusz

29

 

30

073

58’41”

Adamczuk Feliks

30

 

31

068

59’27”

Świrta Małgorzata

4

 

32

059

1h02’12”

Biełowiec Adrianna

5

 

33

049

1h09’03”

Korzeb Zenon

33

 

34

023

1h09’05”

Majdan Helena

6

 

35

041

1h15’39”

Kamiński Łukasz

35

 

 

I Bukowy Kros Górski im. Jerzego Kortza 8 listopada 2014r
Szkoły Podstawowe- klasyfikacja ogólna

Miejsce

Nr zawodnika

Czas

Nazwisko i imię

Punkty

Uwagi

1

11

 

Markowski Tomasz

1

 

2

5

 

Kosowski Kamil

2

 

3

9

 

Szałkowski Adam

3

 

4

12

 

Małecki Mikołaj

4

 

5

8

 

Kosowski Dominik

5

 

6

1

 

Zając Radek

6

 

7

16

 

Papierz Kacper

7

 

8

14

 

Żak Tomek

8

 

9

15

 

Dawidowski Radosław

9

 

10

13

 

Dorny Jakub

10

 

11

4

 

Zając Arek

11

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców