Wyniki III Bukowego Krosu Górskiego- 11 stycznia 2015

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

Uwagi

1

33

Sobieski Dariusz

40’18”

1

 

2

24

Przybysz Adrian

40’49”

2

 

3

83

Rycak Bartosz

40’54”

3

 

4

17

Koplewicz Robert

41’14”

4

 

5

37

Żywicki Janusz

42’05”

5

 

6

100

Kliczka Kamil

42’13”

6

 

7

32

Kowalczyk Waldemar

42’30”

7

 

8

54

Kłyszejko Paweł

43’29”

8

 

9

51

Stefaniak Łukasz

43’48”

9

 

10

41

Kamiński Łukasz

44’21”

10

 

11

89

Pluta Grzegorz

45’18”

11

 

12

78

Drobczyński Bartosz

45’31”

12

 

13

35

Jabłoński Tomasz

46’00”

13

 

14

96

Jasiczek Roman

46’24”

14

 

15

14

Śliwa Wojciech

46’36”

15

 

16

29

Bartnik Jarosław

47’28”

16

 

17

92

Wołoszczuk Konrad

47’54”

17

 

18

98

Orłowski Jacek

48’32”

18

 

19

5

Ochota Jerzy

48’53”

19

 

20

120

Małkiewicz Mariusz

48’57”

20

 

21

13

Radzimski Karol

49’05”

21

 

22

46

Kosmaczewski Ryszard

50’15”

22

 

23

95

Mielnik Grzegorz

50’18”

23

 

24

97

Adamczak Krzysztof

50’32’67

24

 

25

117

Kurlej Mariusz

50’32”93

25

 

26

141

Sudacki Piotr

50’52”

26

 

27

101

Goździewski Hubert

51’05”

27

 

28

114

Szymanowski Karol

51’13”

28

 

29

47

Janiszewski Mieczysław

51’20”

29

 

30

144

Urbańczyk Marek

51’28’

30

 

31

4

Wiśniewski Czesław

51’46”

31

 

32

140

Kucharski Jarosław

52’37”

32

 

33

116

Swendrowska Iwona

52’44”

1

 

34

118

Religa Dariusz

52’45”

34

 

35

75

Szeliński Adam

53’42”

35

 

36

25

Pruszanow Marcin

53’46”

36

 

37

64

Białowolska Marzena

54’27”

2

 

38

65

Walczak Agnieszka

54’27”10

3

 

39

99

Sadło Adrian

54’28”

39

 

40

79

Gonciarz Radosław

55’54”

40

 

41

112

Ambroży Mariusz

56’26”

41

 

42

73

Adamczuk Feliks

57’17”

42

 

43

31

Giec Anna

57’30”

4

 

44

22

Wiśniewski Marian

57’32”

44

 

45

55

Zięba Stanisław

57’37”

45

 

46

59

Biełowiec Adrianna

58’19”

5

 

47

40

Gumienny Andrzej

59’18”

47

 

48

102

Szymańska Anna

59’44”

6

 

49

23

Majdan Helena

1h01,13”

7

 

50

121

Maślanka Krystian

1h08’54”

50

 

 

Bieg w kategorii SP

1

72

Markowski Tomasz

 

1

 

2

90

Ambroży Michał

 

2

 

3

63

Kosowski Kamil

 

3

 

4

58

Żak Tomasz

 

4

 

5

108

Zajączkowski Robert

 

5

 

6

1

Wilczewski Jakub

 

6

 

7

94

Dąbrowski Mateusz

 

7

 

8

91

Neumann Hubert

 

8

 

9

110

Ostaszewski Bartek

 

9

 

10

48

Zając Radosław

 

10

 

11

50

Zając Arkadiusz

 

11

 

12

148

Bartyga Aleksandra

 

1

 

13

125

Stefaniak Wiktoria

 

2

 

14

93

Ostaszewski Tomasz

 

14

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców