Wyniki V Bukowego Krosu Górskiego

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

Uwagi

1

17

Kopcewicz Robert

00:41'30"91

1

 

2

51

Stefaniak Łukasz

00:41'51"89

2

 

3

54

Kłyszejko Paweł

00:42'07"80

3

 

4

89

Pluta Grzegorz

00:44'04"53

4

 

5

139

Mielczarek Michał

00:44'08"66

5

 

6

78

Drobczyński Bartosz

00:44'30"38

6

 

7

92

Hendzel Miłosz

00:45'03"73

7

 

8

21

Wołowicz Wojciech

00:46'07"09

8

 

9

107

Jankowski Piotr

00:46'59"63

9

 

10

134

Jastrzębski Leszek

00:47'17"48

10

 

11

123

Kmiecik Tomasz

00:47'32"16

11

 

12

114

Szymanowski Karol

00:48'01"33

12

 

13

144

Urbańczyk Marek

00:48'43"80

13

 

14

5

Ochota Jerzy

00:48'50"87

14

 

15

13

Radzimski Karol

00:49'35"86

15

 

16

115

Grzelak Ryszard

00:50'17"42

16

 

17

146

Kroehnke Artur

00:50'32"71

17

 

18

142

Kucharski Jarosław

00:50'39"80

18

 

19

147

Wasilewski Marcin

00:50'49"88

19

 

20

4

Wiśniewski Czesław

00:51'04"87

20

 

21

25

Pruszanow Marcin

00:51'20"81

21

 

22

70

Szarmach Dariusz

00:51'48"70

22

 

23

129

Rutkowski Witold

00:51'21"90

23

 

24

75

Szeliński Adam

00:52'25"50

24

 

25

112

Ambroży Mariusz

00:52'25"88

25

 

26

65

Walczak Agnieszka

00:53'01"07

1

 

27

135

Bodys Marek

00:53'12"34

27

 

28

117

Kurlej Mariusz

00:55'04"63

28

 

29

22

Wiśniewski Marian

00:55'17"84

29

 

30

79

Radosław Gonciarz

00:57'22"01

30

 

31

130

Jaskuła Marcin

00:58'20"06

31

 

32

131

Trimborn Maximilian

00:58'53"04

32

 

33

136

Rybicki Janusz

01:04'23"09

33

 

34

133

Strzelec Konrad

01:04'47"95

34

 

35

128

Połoń Łukasz

01:04'58"38

35

 

36

73

 Adamczuk Feliks

01:05'04"41

36

 

37

145

Figiel Rafał

01:08'33"18

37

 

38

132

Krzesińska Magdalena

01:09'07"48

2

 

39

23

Majdan Helena

01:09'42"40

3

 

 

 

Bieg w kategorii SP

1

1

Markowski Tomasz

 

1

SP-74

2

2

Żak Tomasz

 

2

SP-74

3

3

Kosowski Kamil

 

3

SP-74

4

4

Filocha Julia

 

1

Orka

5

5

Wilczewska Inez

 

2

Orka

6

6

Mądrzak Milosz

 

6

SP-74

7

7

Wilczewski Kuba

 

7

Orka

8

8

Kosowski Dominik

 

8

SP-74

9

9

Zając Radek

 

9

SP-74

10

10

Dąbrowski Mateusz

 

10

SP-74

11

11

Szołkowski Adam

 

11

SP-74

12

12

Ostaszewski Bartek

 

12

Orka

13

13

Ostaszewski Tomek

 

13

Orka

 

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców