Wyniki IV Bukowego Krosu Górskiego

 

Miejsce

Nr startowy

Nazwisko i imię

Czas

Punkty

Uwagi

1

17

Kopcewicz Robert

40'07"

1

 

2

32

Kowalczyk Waldemar

40'20"

2

 

3

37

Wybicki Janusz

41'07"

3

 

4

51

Stefaniak Łukasz

42'02"

4

 

5

89

Pluta Grzegorz

43'16"

5

 

6

92

Wołoszyn Konrad

43'17"

6

 

7

105

Plewik Dariusz

43'35"

7

 

8

35

Jabłoński Tomasz

44'03"

8

 

9

78

Drobczyński Bartosz

44'44"

9

 

10

21

Wołowicz Wojtek

45'37"

10

 

11

125

Kmiecik Tomasz

45'46"

11

 

12

14

Śliwa Wojciech

45'55"

12

 

13

95

Mielnik Grzegorz

47'17"

13

 

14

126

Radliński Łukasz

47'26"

14

 

15

98

Orkowski Jacek

47'34"

15

 

16

46

Kosmaczewski Ryszard

47'53"

16

 

17

103

Terechowicz Patrycja

47'54"

1

 

18

82

Janas Kacper

48'05"

18

 

19

5

Ochota Jerzy

48'27"

19

 

20

57

Murawska Wioletta

48'40"

2

 

21

143

Ceniuch Sylwester

48'41"

21

 

22

124

Maliszak Artur

49'11"

22

 

23

114

Szymanowski Karol

49'12"

23

 

24

4

Wiśniewski Czesław

49'41"

24

 

25

118

Religa Dariusz

49'50"

25

 

26

117

Kurlej Mariusz

50'04"

26

 

27

109

Dziewierski Jacek

50'13"

27

 

28

25

Pruszanow Marcin

50'44"

28

 

29

123

Drobczyński Wojciech

51'02"

29

 

30

139

Mielczarek Michał

51'45"

30

 

31

70

Szarmach Dariusz

52'27"

31

 

32

65

Walczak Agnieszka

53'43"

3

 

33

119

Nadkański Andrzej

54'02"

33

 

34

112

Ambroży Mariusz

55'08"

34

 

35

40

Gumienny Andrzej

56'05"

35

 

36

31

Giec Anna

56'14"

4

 

37

79

Gonciarz Radosław

57'17"

37

 

38

104

Szymczyszyn Lidia

58'32"

5

 

39

106

Reihnold-Kurlej Anna

58'33"

6

 

40

122

Barszczewska Katarzyna

1h02'10"

7

 

41

68

Świrta Małgorzata

1h02'36"

8

 

42

23

Majdan Helena

1h03'47"

9

 

 

Bieg w kategorii SP

1

1

Markowski Tomasz

 

1

SP-74

2

2

Żak Tomasz

 

2

SP-74

3

3

Kosowski Kamil

 

3

SP-74

4

4

Mądrzak Miłosz

 

4

Orka

5

5

Wilczewski Kuba

 

5

Orka

6

6

Filocha Julia

 

1

Orka

7

7

Ostaszewski Darek

 

7

Orka

8

8

Konradzki Mateusz

 

8

Orka

9

9

Kosowski Dominik

 

9

SP-74

10

10

Zając Radosław

 

10

SP-74

11

11

Bartyga Aleksandra

 

2

SP-74

12

12

Stefaniak Wiktoria

 

3

Orka

13

13

Dabrowski Bartek

 

13

SP-74

14

14

Ostaszewski Tomek

 

14

Orka

15

15

Zając Arek

 

15

SP-74

Pomagają nam

Urzad Miasta Szczecin
Szczecin
CKS
LepszyProjekt
Prawobrzeże
Spondylus
Water Planet
Aktywuj Siebie
Fit Test Laboratorium badań sportowców